Uzdrowiciel Praniczny

O MNIE

NAZYWAM SIĘ eMIROSŁAW CZERENDA

Jestem zaawansowanym uzdrowicielem pranicznym, naturopatą i bioenergoterapeutą. Od 2007 roku niezwykle skutecznie stosuję uzdrawianie praniczne, co zostało potwierdzone badaniami klinycznymi.oraz w artykułach w pismach ezoterycznych (do wglądu na stronie). Stosuje metodę Wielkiego Mistrza Choa Kok Sui.
Uzdrawiania pranicznego uczyłem się od licencjonowanych instruktorów m.in. od Charlotte Anderson (wdowy po wielkim mistrzu), u mistrza Jajanti Patela z Indii, u Marion Hopfgartner i Nani Bagaric z Institute for Inner Studies, Inc. w Wiedniu.

WIĘKSZOŚĆ MOICH PACJENTEK to KOBIETY i naprawdę się z tego szczerze cieszę.
Bo wspaniale się z nimi pracuje. Wiedzą czego chcą i kierują się intuicją i zaufaniem i troską o swoje zdrowie i najbliższych. Choć od lat nie prosiłem o rekomendacje czy opinie, to jednak uznałem, że mówienie o sobie - może być poczytane jako chwalenie się. A opinie pacjentek - są szczere i jeśli dostaje je jako wyraz wdzięczności mogą rozświetlić i WASZ dzień - tak jak rozjaśniły i mój.

Uzdrawianie Praniczne to technika umożliwiająca w krótkim czasie doprowadzenie ciała energetycznego (i w konsekwencji ciała fizycznego) do stanu równowagi czyli do zdrowia. Zabiegi polegają na usunięciu zanieczyszczonej energii chorobowej i przesłaniu na to miejsce świeżej, czystej energii życia. Uzdrawiane jest świetliste ciało energetyczne, które przenika widzialne ciało fizyczne i działa dla niego jako wzór, forma. Absorbuje ono energię życiową i poprzez czakry i meridiany rozprowadza ją po całym ciele.

Zabiegi praniczne w znakomity sposób przyczyniają się do bardzo dużego wzmocnienia układu odpornościowego.

Dlatego lecząc ciało energetyczne osiągamy automatyczną poprawę w ciele fizycznym.
Uzdrowiciel praniczny nigdy nie dotyka fizycznego ciała osoby; pracuje tylko na ciele energetycznym.
Nigdy nie odmawiam pomocy osobom jej potrzebującym bez względu na porę dnia czy nocy. Zawsze jestem gotowy do uzdrawiania.
Uzdrawiam z bardzo zaawansowanych chorób, bez względu na rodzaj przypadłości i bez względu na czas jej trwania.
Bezpiecznie i skutecznie uzdrawiam kobiety w ciąży jak i bardzo małe dzieci, jak i również seniorów bez granicy wieku.

psychoterapia praniczna

Podczas zabiegów często stosuje laserowe kryształy górskie do uzdrawiania, które są specjalnie szlifowane. Takie kryształy ułatwiają oczyszczenie aury oraz odblokowanie czakr, wzmacniają energię przekazywaną przez uzdrowiciela i dawkowaną leczonemu pacjentowi.

Uzdrowiciel praniczny posługujący się swobodnie przy uzdrawianiu kryształami górskimi laserowymi reprezentuje bardzo wysoki światowy 6 poziom uzdrawiania. Dla porównania mistrz reiki, akupunkturzysta, bioterapeuta to maksymalnie 3 stopień.

W każdym jest to coś

uzdrowiciel warszawa logo
 

Adres

Przychodnia Medycyny Naturalnej BIO-Natura

01-503 Warszawa, Aleja Wojska Polskiego 41

Mirosław Czerenda - Uzdrawianie Praniczne

© 2024 Mirosław Czerenda - Uzdrawianie Praniczne Warszawa. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: www.studiozawada.pl

Belarusian Belarusian Bulgarian Bulgarian Czech Czech Danish Danish Dutch Dutch English English Esperanto Esperanto French French German German Greek Greek Italian Italian Latin Latin Norwegian Norwegian Polish Polish Portuguese Portuguese Russian Russian Scottish Gaelic Scottish Gaelic Slovenian Slovenian Spanish Spanish Swedish Swedish Ukrainian Ukrainian