Praniczne Uzdrawianie

KURSY

Nauka uzdrawiania pranicznego (energią uzdrawiającą) to 40 godzin bardzo intensywnego kursu, składającego się z 4 podkursów, po których uczestnicy nabywają wiedzę i umiejętności praktyczne do uzdrawiania nieuleczalnie chorych.

Kurs uzdrawiania oraz oczyszczania czakr może podjąć każdy, kto chce stać się profesjonalnym terapeutą — uzdrawianie duchowe można łączyć z innymi formami terapii.

PRANICZNE UZDRAWIANIE — CO KRYJE SIĘ POD TYM POJĘCIEM?

Jest to inaczej bioenergoterapia oparta na leczeniu różnych dolegliwości fizycznych i psychofizycznych. Określana jest również jako uzdrawianie duchowe, które polega na leczeniu poprzez oddziaływanie energii na poszczególne prany, różniące się od siebie kolorami (prana – energia pochodząca z kosmosu). Wyróżnia się: tradycyjne uzdrawianie energią (bezpośrednie), a także uzdrawianie na odległość. Bioenergoterapia na odległość to prosta forma pomocy duchowej: bioenergoterapeuta, wykorzystując energię kwantową, nawiązuje kontakt energetyczny z osobą uzdrawianą. Szczególnie ważnym elementem kursu jest oczyszczanie czakr i tym samym uwolnienie energii życiowej — prany. Praniczne uzdrawianie ma więc na celu poprawę wewnętrznej aury człowieka.

uzdrowiciel warszawa

Jak wygląda kurs z bioenergoterapeutą?

Kurs rozpoczyna się od nauki bezpiecznego posługiwania się energią praniczną. Na kursie uczymy się pobierania z zewnątrz oraz wyczuwania energii pranicznej, oczyszczania i naprawy aury energią, a także energetyzowania 11 czakr głównych oraz niektórych mniejszych czakr. Na szkoleniu omówione zostaną metody oczyszczania czakr, w tym uzdrawiania na odległość. Przeprowadzone zostanie także badanie wielkości aury i szerokości sznura duchowego, którego szerokość świadczy o naszej duchowości oraz o potencjale uzdrowicielskim. Dowiemy się również, czym jest samouzdrawianie praniczne.

Kluczowy etap oczyszczania czakr

Podczas kursu posiąść będzie można szczególnie wartościową wiedzę na temat oczyszczania czakr i wyzwalania życiowego oddechu, zwanego praną. Pierwszy etap przygotowuje do pracy nie tylko w bezpośrednim kontakcie z uzdrawianą osobą, lecz także na odległość, co niezwykle zwiększa potencjał naprawczy ciała i duszy. Kurs uzdrawiania pranicznego poprzez uwalnianie energii z zablokowanych kanałów energetycznych daje duże możliwości skutecznej terapii oraz psychoterapii różnych dolegliwości. Szkolenie to przygotuje bioenergoterapeutę do pranicznego uzdrawiania duchowego, a także tradycyjnego, skutecznego oczyszczania czakr. Bez takiej wiedzy trudno jest dalej pogłębiać swoje kompetencje i pomagać innym uczyć się samouzdrawiania energią praniczną.

Drugi kurs jest kontynuacją pierwszego, na którym poznajemy właściwości i nabywamy umiejętności posługiwania się w uzdrawianiu kolorowymi pranami, które w znakomity sposób przyspieszają powrót do zdrowia oraz uczymy się technik, dzięki którym oczyszczanie czakr przebiega w sposób szybki oraz skuteczny.

Trzeci kurs to psychoterapia praniczna, na której uczymy się zwalczania chorób o podłożu emocjonalnym oraz uzdrawiania chorych psychicznie za pomocą energii pranicznej.

Czwarty kurs to praniczne uzdrawianie kryształami górskimi, na którym poznajemy właściwości i możliwości kryształów górskich różnego typu oraz przeznaczenia ze szczególnym naciskiem na wiedzę w połączeniu z umiejętnościami posługiwania się kryształami górskimi laserowymi specjalnie szlifowanymi do uzdrawiania pranicznego.

oczyszczanie czakr

Co zyskasz po ukończeniu kursu?

Każdy kurs kończy się osobnym dyplomem, na który składa się: samouzdrawianie duchowe, oczyszczanie czakr, psychoterapia praniczna oraz uzdrawianie energią. Nie ma możliwości rozdzielania kursów, gdyż tylko ukończenie wszystkich gwarantuje pełen profesjonalizm i bardzo wysoki poziom wiedzy praktycznej.

Bioenergoterapeuta posługujący się swobodnie przy uzdrawianiu kryształami górskimi laserowymi reprezentuje bardzo wysoki, światowy 6 poziom uzdrawiania. Dla porównania mistrz Reiki, akupunkturzysta, bioterapeuta to maksymalnie 3 stopień.

0
Godzin Bardzo Intensywnego Kursu
0
Podkursy
0
Dyplomy (każdy kurs kończy się osobnym dyplomem)
uzdrowiciel warszawa logo
AdresWarszawa Bielany, ul. Stefana Żeromskiego 66/72A m.99
Mirosław Czerenda - Uzdrawianie Praniczne

© 2022 Mirosław Czerenda -  Tradycyjne Uzdrawianie Energią | Bioenergoterapia na odległość | Bioenergoterapeuta Warszawa. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: www.studiozawada.pl

Belarusian Belarusian Bulgarian Bulgarian Czech Czech Danish Danish Dutch Dutch English English Esperanto Esperanto French French German German Greek Greek Italian Italian Latin Latin Norwegian Norwegian Polish Polish Portuguese Portuguese Russian Russian Scottish Gaelic Scottish Gaelic Slovenian Slovenian Spanish Spanish Swedish Swedish Ukrainian Ukrainian