Uzdrawianie Praniczne

KURSY

Nauka uzdrawiania pranicznego (energią uzdrawiającą) to 40 godzin bardzo intensywnego kursu, składającego się z 4 podkursów, po których kursanci nabywają wiedzę i umiejętności praktyczne do uzdrawiania nieuleczalnie chorych.

Kurs rozpoczyna się od nauki bezpiecznego posługiwania się energią praniczną. Na kusie uczymy się pobierania z zewnątrz oraz wyczuwania energii pranicznej, oczyszczania i naprawy aury energią oraz energetyzowania 11 czakr głównych oraz niektórych mniejszych czakr, a także uzdrawiania na odległość, badanie wielkości aury i szerokości sznura duchowego, którego szerokość świadczy o naszej duchowości oraz o potencjale uzdrowicielskim.

Drugi kurs jest kontynuacją pierwszego, na którym poznajemy właściwości i nabywamy umiejętności posługiwania się w uzdrawianiu kolorowymi pranami, które w znakomity sposób przyspieszają powrót do zdrowia, a także uczymy się technik, które wykorzystują właściwości pracy czakr do szybszego oczyszczania i energetyzowania.

Trzeci kurs to psychoterapia praniczna, na której uczymy się uzdrawiania chorób o podłożu emocjonalnym oraz chorych psychicznie za pomocą energii pranicznej.

Czwarty kurs to praniczne uzdrawianie kryształami górskimi, na którym poznajemy właściwości i możliwości kryształów górskich różnego typu i przeznaczenia ze szczególnym naciskiem na wiedzę i umiejętności posługiwania się kryształami górskimi laserowymi specjalnie szlifowanymi do uzdrawiania pranicznego.

Kursy Uzdrawianie Praniczne- Mirosław Czerenda

Każdy kurs kończy się osobnym dyplomem. Nie ma możliwości rozdzielania kursów, gdyż tylko ukończenie wszystkich gwarantuje pełen profesjonalizm i bardzo wysoki poziom wiedzy praktycznej.

Uzdrowiciel praniczny posługujący się swobodnie przy uzdrawianiu kryształami górskimi laserowymi reprezentuje bardzo wysoki światowy 6 poziom uzdrawiania. Dla porównania mistrz Reiki, akupunkturzysta, bioterapeuta to maksymalnie 3 stopień.

0
Godzin Bardzo Intensywnego Kursu
0
Podkursy
0
Dyplomy (każdy kurs kończy się osobnym dyplomem)

© 2021 Mirosław Czerenda - uzdrawianie praniczne. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: www.studiozawada.pl

Belarusian Belarusian Bulgarian Bulgarian Czech Czech Danish Danish Dutch Dutch English English Esperanto Esperanto French French German German Greek Greek Italian Italian Latin Latin Norwegian Norwegian Polish Polish Portuguese Portuguese Russian Russian Scottish Gaelic Scottish Gaelic Slovenian Slovenian Spanish Spanish Swedish Swedish Ukrainian Ukrainian