Samouzdrawianie praniczne

Chcąc nie tylko zrozumieć zjawisko leczenia wewnętrznej energii życiowej – prany, lecz także nauczyć się dokonywać aktów uzdrawiania, należy sięgnąć po specjalistyczną wiedzę. Jako doświadczony bioenergoterapeuta prowadzę profesjonalne kursy, które wprowadzą Cię w arkana odnowy ciała energetycznego oraz fizycznego. Jesteś zainteresowany?

Kursy

Nauka uzdrawiania ducha i ciała to 40 godzin bardzo intensywnego kursu, składającego się z 4 etapów, po których uczestnicy nabywają wiedzę i umiejętności praktyczne, niezbędne w procesie uzdrawiania chorych.

Kurs uzdrawiania oraz oczyszczania czakr może podjąć każdy, kto chce stać się profesjonalnym terapeutą – uzdrawianie duchowe można łączyć z innymi formami leczenia. Jako że utrata zdrowia zawsze wiąże się z zakłóceniami ciała energetycznego, wszelkie działania korzystnie wpływające na pranę również poprawiają stan ciała fizycznego. Tego, jak to zrobić, nauczyć się można na 4-częściowym kursie uzdrawiania – odkryj moc pranicznego samouzdrawiania się organizmu!

LECZENIE PRANICZNE – CO KRYJE SIĘ POD TYM POJĘCIEM?

Jest to inaczej bioenergoterapia, która pozwala w nieinwazyjny sposób leczyć różne dolegliwości fizyczne i psychofizyczne. Określana jest również jako uzdrawianie duchowe, które polega na leczeniu poprzez oddziaływanie energii na poszczególne prany. Terapia polega na oczyszczaniu tzw. czakr, czyli ośrodków w ludzkim ciele, które odpowiadają za przepływ, uwalnianie bądź kondensowanie energii życiowej. Bioenergoterapia przeprowadzona w odpowiedni sposób pozwala na wyciszenie zakłóceń w ciele energetycznym, a tym samym korzystnie wpływa na stan organizmu człowieka.

uzdrowiciel warszawa
Energia kosmiczna

Tradycyjne oraz nowatorskie uzdrawianie energią

Wyróżnia się: tradycyjne uzdrawianie energią (bezpośrednie), a także uzdrawianie na odległość. Kurs pozwala na nauczenie się schematów zarówno przekazywania, jak i odbierania energii, w zależności od jej charakteru. Bioenergoterapia na odległość ma ogromną zaletę w porównaniu do bezpośrednich działań. Dzięki stosowaniu tej metody można bowiem niezwłocznie pomóc innym.

W związku z tym, iż prana jest energią kosmiczną, która nas otacza, doświadczony bioenergoterapeuta może przeprowadzić uzdrawianie duchowe z pominięciem bezpośredniego kontaktu. Bioenergoterapia na odległość to prosta forma pomocy duchowej: bioenergoterapeuta, wykorzystując energię kwantową, nawiązuje kontakt energetyczny z osobą uzdrawianą. Szczególnie ważnym elementem kursu jest oczyszczanie czakr i tym samym uwolnienie energii życiowej – prany. Ma to więc na celu poprawę wewnętrznej aury człowieka.

Jak wygląda kurs z bioenergoterapeutą?

Kurs rozpoczyna się od nauki bezpiecznego posługiwania się energią praniczną. Na kursie uczymy się pobierania z zewnątrz oraz wyczuwania energii pranicznej, oczyszczania i naprawy aury energią, a także energetyzowania 11 czakr głównych oraz niektórych mniejszych czakr. Na szkoleniu omówione zostaną metody oczyszczania czakr, w tym uzdrawiania na odległość. Przeprowadzone zostanie także badanie wielkości aury i szerokości sznura duchowego, którego szerokość świadczy o naszej duchowości oraz o potencjale uzdrowicielskim. Dowiemy się również, czym jest samouzdrawianie praniczne.

Kluczowa faza oczyszczania czakr

Podczas kursu posiąść będzie można szczególnie wartościową wiedzę na temat oczyszczania czakr i wyzwalania życiowego oddechu, zwanego praną. Ogólna wiedza z zakresu samouzdrawiania pranicznego, którą można zdobyć podczas odbycia kursu, koncentruje się na procesie oczyszczania czakr. Aby skutecznie doprowadzić do odblokowania kanałów energetycznych, należy ściśle postępować według wytycznych mistrza bioenergoterapii. Gdy z powodzeniem oczyści się zablokowane czakry, jest się w stanie pomóc choremu wrócić do stabilności energetycznej organizmu.

Poszczególne etapy kursu uzdrawiania

Pierwszy etap przygotowuje do pracy nie tylko w bezpośrednim kontakcie z uzdrawianą osobą, lecz także na odległość, co niezwykle zwiększa potencjał naprawczy ciała oraz ducha. Kurs uzdrawiania pranicznego poprzez uwalnianie energii z zablokowanych kanałów energetycznych daje duże możliwości skutecznej terapii oraz psychoterapii różnych dolegliwości. Szkolenie to przygotuje bioenergoterapeutę do pranicznego uzdrawiania duchowego, a także tradycyjnego, skutecznego oczyszczania czakr. Bez takiej wiedzy trudno jest dalej pogłębiać swoje kompetencje i pomagać innym uczyć się samouzdrawiania energią praniczną.

Drugi kurs jest kontynuacją pierwszego – poznajemy na nim metody uzdrawiania kolorowymi pranami, które w znakomity sposób przyspieszają powrót do zdrowia, oraz uczymy się technik wspomagających szybkie i skuteczne oczyszczanie czakr.

Trzeci kurs to psychoterapia praniczna, na której uczymy się zwalczania chorób o podłożu emocjonalnym oraz uzdrawiania chorych psychicznie za pomocą energii pranicznej.

Czwarty kurs to uzdrawianie energią przy użyciu kryształów górskich – tradycyjnie oraz na odległość – na którym poznajemy ich właściwości oraz możliwości terapeutyczne. Dowiadujemy się, jakiego rodzaju oraz przeznaczenia kryształy można spotkać. Na kursie uzdrawiania energią prany kładzie się szczególny nacisk na wiedzę oraz umiejętności posługiwania się kryształami górskimi laserowymi. Są one do tego celu specjalnie szlifowane, dzięki czemu doskonale łączą się z ciałami energetycznymi.

oczyszczanie czakr

Co zyskasz po ukończeniu kursu?

Każdy kurs kończy się osobnym dyplomem, na który składa się: samouzdrawianie duchowe, oczyszczanie czakr, psychoterapia praniczna oraz uzdrawianie energią. Nie ma możliwości rozdzielania kursów, gdyż tylko ukończenie wszystkich gwarantuje osiągnięcie wymaganego poziomu wiedzy praktycznej. Oprócz tego zrealizowanie każdego etapu pozwala na wykorzystanie pełnego potencjału uzdrawiającego tychże działań.

Po odbyciu kursu uzdrawiania z wykorzystaniem kryształów górskich jest się w stanie rozpoznawać negatywną energię oraz jej zaburzenia w kontakcie z chorym. Bioenergoterapeuta posługujący się swobodnie przy uzdrawianiu kryształami górskimi laserowymi reprezentuje bardzo wysoki, światowy, 6 poziom uzdrawiania. Dla porównania mistrz Reiki, akupunkturzysta, bioterapeuta to maksymalnie 3 stopień.

0
Godzin Bardzo Intensywnego Kursu
0
Podkursy
0
Dyplomy (każdy kurs kończy się osobnym dyplomem)
uzdrowiciel warszawa logo
AdresWarszawa Bielany, ul. Stefana Żeromskiego 66/72A m.99
Mirosław Czerenda - Uzdrawianie Praniczne

© 2023 Mirosław Czerenda -  Tradycyjne Uzdrawianie Energią | Bioenergoterapia na odległość | Bioenergoterapeuta Warszawa. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: www.studiozawada.pl

Belarusian Belarusian Bulgarian Bulgarian Czech Czech Danish Danish Dutch Dutch English English Esperanto Esperanto French French German German Greek Greek Italian Italian Latin Latin Norwegian Norwegian Polish Polish Portuguese Portuguese Russian Russian Scottish Gaelic Scottish Gaelic Slovenian Slovenian Spanish Spanish Swedish Swedish Ukrainian Ukrainian