Samouzdrawianie praniczne

Chcąc nie tylko zrozumieć zjawisko leczenia wewnętrznej energii życiowej – prany, lecz także nauczyć się dokonywać aktów uzdrawiania, należy sięgnąć po specjalistyczną wiedzę. Jako doświadczony bioenergoterapeuta prowadzę profesjonalne kursy, które wprowadzą Cię w arkana odnowy ciała energetycznego oraz fizycznego. Jesteś zainteresowany?

Kursy

Nauka uzdrawiania ducha i ciała to 40 godzin bardzo intensywnego kursu, składającego się z 4 etapów, po których uczestnicy nabywają wiedzę i umiejętności praktyczne, niezbędne w procesie uzdrawiania chorych.

Kurs uzdrawiania oraz oczyszczania czakr może podjąć każdy, kto chce stać się profesjonalnym terapeutą – uzdrawianie duchowe można łączyć z innymi formami leczenia. Jako że utrata zdrowia zawsze wiąże się z zakłóceniami ciała energetycznego, wszelkie działania korzystnie wpływające na pranę również poprawiają stan ciała fizycznego. Tego, jak to zrobić, nauczyć się można na 4-częściowym kursie uzdrawiania – odkryj moc pranicznego samouzdrawiania się organizmu!

LECZENIE PRANICZNE – CO KRYJE SIĘ POD TYM POJĘCIEM?

Jest to inaczej bioenergoterapia, która pozwala w nieinwazyjny sposób leczyć różne dolegliwości fizyczne i psychofizyczne. Określana jest również jako uzdrawianie duchowe, które polega na leczeniu poprzez oddziaływanie energii na poszczególne prany. Terapia polega na oczyszczaniu tzw. czakr, czyli ośrodków w ludzkim ciele, które odpowiadają za przepływ, uwalnianie bądź kondensowanie energii życiowej. Bioenergoterapia przeprowadzona w odpowiedni sposób pozwala na wyciszenie zakłóceń w ciele energetycznym, a tym samym korzystnie wpływa na stan organizmu człowieka.

uzdrowiciel warszawa
Energia kosmiczna

Tradycyjne oraz nowatorskie uzdrawianie energią

Wyróżnia się: tradycyjne uzdrawianie energią (bezpośrednie), a także uzdrawianie na odległość. Kurs pozwala na nauczenie się schematów zarówno przekazywania, jak i odbierania energii, w zależności od jej charakteru. Bioenergoterapia na odległość ma ogromną zaletę w porównaniu do bezpośrednich działań. Dzięki stosowaniu tej metody można bowiem niezwłocznie pomóc innym.

W związku z tym, iż prana jest energią kosmiczną, która nas otacza, doświadczony bioenergoterapeuta może przeprowadzić uzdrawianie duchowe z pominięciem bezpośredniego kontaktu. Bioenergoterapia na odległość to prosta forma pomocy duchowej: bioenergoterapeuta, wykorzystując energię kwantową, nawiązuje kontakt energetyczny z osobą uzdrawianą. Szczególnie ważnym elementem kursu jest oczyszczanie czakr i tym samym uwolnienie energii życiowej – prany. Ma to więc na celu poprawę wewnętrznej aury człowieka.

Jak wygląda kurs z bioenergoterapeutą?

Kurs rozpoczyna się od nauki bezpiecznego posługiwania się energią praniczną. Na kursie uczymy się pobierania z zewnątrz oraz wyczuwania energii pranicznej, oczyszczania i naprawy aury energią, a także energetyzowania 11 czakr głównych oraz niektórych mniejszych czakr. Na szkoleniu omówione zostaną metody oczyszczania czakr, w tym uzdrawiania na odległość. Przeprowadzone zostanie także badanie wielkości aury i szerokości sznura duchowego, którego szerokość świadczy o naszej duchowości oraz o potencjale uzdrowicielskim. Dowiemy się również, czym jest samouzdrawianie praniczne.

Kluczowa faza oczyszczania czakr

Podczas kursu posiąść będzie można szczególnie wartościową wiedzę na temat oczyszczania czakr i wyzwalania życiowego oddechu, zwanego praną. Ogólna wiedza z zakresu samouzdrawiania pranicznego, którą można zdobyć podczas odbycia kursu, koncentruje się na procesie oczyszczania czakr. Aby skutecznie doprowadzić do odblokowania kanałów energetycznych, należy ściśle postępować według wytycznych mistrza bioenergoterapii. Gdy z powodzeniem oczyści się zablokowane czakry, jest się w stanie pomóc choremu wrócić do stabilności energetycznej organizmu.

Poszczególne etapy kursu uzdrawiania

Kurs podstawowy

Kurs indywidualny jest to kurs, który składa się z 4 podkursów z kursów dla początkujących, kursu dla zaawansowanych uzdrowiecieli, psychoterapii pranicznej i z pranicznego kursu uzdrawiania kryształami,kurs rozpoczynamy medytacją pokoju dla świata oraz historią powstania uzdrawiania pranicznego. Jest to kurs według metody Wielkiego Mistrza Choa Kok Sui, który jest bardzo intensywnym i praktycznym kursem uzdrawiania, po którym każdy kursant potrafi bezpiecznie i skutecznie uzdrawiać. Jest to dwudniowy bardzo intensywny kurs uzdrawiania, na którym nauczam bezpiecznego i swobodnego posługiwania się energią. Kurs zaczyna się od wyczuwania i posługiwania się energią następnie omawiamy BHP uzdrawiania i przechodzimy do stanu energetycznego aury i czakr człowieka. Po zbadaniu uczymy się oczyszczać, naprawiać i energetyzować aurę oraz 11 czakr głównych na kursie sprawdzamy szerokość sznura duchowego i aury , uczymy się również jak uzdrawiać na odległość, jak zabezpieczać energetycznie oraz poznajemy techniki oczyszczania, energetyzowania oraz pobierania energii z zewnątrz gdyż uzdrowiciel praniczny uzdrawiając staje się kanałem energetycznym do uzdrawiania pobiera energię z zewnątrz to znaczy nie używa własnej energii. Na kursie praktycznie non stop wykonujemy ćwiczenia praktyczne gdyż prawidłowe oczyszczanie i energetyzowanie oraz diagnoza wymaga doskonałego opanowania technik, które nam to umożliwią.

Kurs drugiego stopnia uzdrawianie kolorowymi energiami.

Na kursie drugiego stopnia powtarzamy niektóre elementy z kursu pierwszego i uczymy się pobierać energię z zewnątrz czakrami oraz uczymy się zaawansowanych technik uzdrawiania kolorowymi energiami to znaczy uczymy się energetyzowania energiami o odpowiednim zabarwieniu kolorami oraz uczymy się bardziej zaawansowanych technik pozwalających szybciej i dokładniej oczyszczać jak i energetyzować czakry oraz narządy. Odpowiednio dobrane kolorowe energie w znakomity sposób przyspieszają proces dochodzenia do zdrowia pod warunkiem, że są odpowiednio dobrane do danego narządu. Nie wszystkimi kolorowymi energiami można uzdrawiać wszystkie narządy dlatego też bardzo duży nacisk na kursie kładzie się na bezpieczny i prawidłowy dobór kolorowych energii. Zaawansowany uzdrowiciel praniczny wysyła energię już o odpowiednim kolorze może jednocześnie też wysłać energię o kilku kolorach.

Kurs psychoterapii pranicznej.

Jest to kurs uzdrawiania energią chorób o podłożu psychicznym na kursie tym powtarzamy wybrany materiał z poprzednich kursów. Na kursie psychoterapii pranicznej poznajemy budowę siatek energetycznych oddzielających nas od innych wymiarów oraz od bytów energetycznych prawdziwych jak i myślokształtów, uczymy się jak likwidować bezpiecznie i usuwać te byty z naszych czakr i jak naprawiać uszkodzone przez nie siatki ochronne uczymy się jak ściągać klątwy i uroki oraz jak zabezpieczać energetycznie poszczególne czakry oraz ciało energetyczne.

Praniczny kurs uzdrawiania kryształami górskimi.

Jest to kurs, na którym również powtarzamy wybrany materiał z poprzednich kursów. Kurs zaczynamy jak zawsze od medytacji pokoju dla świata następnie poznajemy właściwości kryształów górskich gdyż takich będziemy używać do uzdrawiania. Kryształy górskie mają różnie przeznaczenie w zależności od kształtu i budowy nas najbardziej interesują kryształy górskie laserowe gdyż zazwyczaj takimi posługują się uzdrowiciele praniczni po doborze odpowiedniego kryształu do aury, potencjału i doświadczenia uzdrowieciela pranicznego przystępujemy do odprogramowania i oczyszczenia kryształu lub kryształów są 4 bardzo skuteczne metody oczyszczania, które omawiamy na kursie, następnie po oczyszczeniu kryształ lub kryształy są przez nas programowane i energetyzowane w taki sposób a żeby tylko nas słuchały gdyż kryształ jest żywy minerał z drugiego wymiaru, który nie posiada woli dlatego nas będzie słuchał ale posiada pamięć i świadomość, następnie przechodzimy do nauki oczyszczania i energetyzowania kryształem polega to na tym, że energia, którą wcześniej energetyzowali przepuszczamy teraz przez kryształ dokładnie tej techniki uczymy się na kursie. Po opanowaniu wiedzy tych 4 kursów uzdrowiciel praniczny posiada wiedzę na bardzo wysokim światowym poziomie. Kurs ten wzbogacam jeszcze wiedzą z warsztatów Yogi Archatycznej, Super Yogi oraz prawa przyciągania. Miałem ogromną przyjemność uczestniczyć w kursach uzdrawiania pranicznego prowadzonych przez najlepszych nauczycieli z europy jak i z azji takich jak Marion Hopfgartner, Nani Bagaric z ośrodka uzdrawiania praniczego z Wiednia uczyłem się u mistrza uzdrawiania pranicznego Jayanti Patela z Indii oraz wdowy po Wielkim Mistrzu Choa Kok Sui Charlotte Anderson.

oczyszczanie czakr

Co zyskasz po ukończeniu kursu?

Każdy kurs kończy się osobnym dyplomem, na który składa się: samouzdrawianie duchowe, oczyszczanie czakr, psychoterapia praniczna oraz uzdrawianie energią. Nie ma możliwości rozdzielania kursów, gdyż tylko ukończenie wszystkich gwarantuje osiągnięcie wymaganego poziomu wiedzy praktycznej. Oprócz tego zrealizowanie każdego etapu pozwala na wykorzystanie pełnego potencjału uzdrawiającego tychże działań.

Po odbyciu kursu uzdrawiania z wykorzystaniem kryształów górskich jest się w stanie rozpoznawać negatywną energię oraz jej zaburzenia w kontakcie z chorym. Bioenergoterapeuta posługujący się swobodnie przy uzdrawianiu kryształami górskimi laserowymi reprezentuje bardzo wysoki, światowy, 6 poziom uzdrawiania. Dla porównania mistrz Reiki, akupunkturzysta, bioterapeuta to maksymalnie 3 stopień.

0
Godzin Bardzo Intensywnego Kursu
0
Podkursy
0
Dyplomy (każdy kurs kończy się osobnym dyplomem)
uzdrowiciel warszawa logo
AdresWarszawa Bielany, ul. Stefana Żeromskiego 66/72A m.99
Mirosław Czerenda - Uzdrawianie Praniczne

© 2024 Mirosław Czerenda -  Tradycyjne Uzdrawianie Energią | Bioenergoterapia na odległość | Bioenergoterapeuta Warszawa. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: www.studiozawada.pl

Belarusian Belarusian Bulgarian Bulgarian Czech Czech Danish Danish Dutch Dutch English English Esperanto Esperanto French French German German Greek Greek Italian Italian Latin Latin Norwegian Norwegian Polish Polish Portuguese Portuguese Russian Russian Scottish Gaelic Scottish Gaelic Slovenian Slovenian Spanish Spanish Swedish Swedish Ukrainian Ukrainian