Praniczne Uzdrawianie

KURSY

Nauka uzdrawiania pranicznego (energią uzdrawiającą) to 40 godzin bardzo intensywnego kursu, składającego się z 4 podkursów, po których kursanci nabywają wiedzę i umiejętności praktyczne do uzdrawiania nieuleczalnie chorych.

Praniczne Uzdrawianie co kryje się pod tym pojęciem?

Jest to inaczej bioenergoterapia oparta na leczeniu różnych dolegliwości fizycznych i psychofizycznych. Określana jest również jako uzdrawianie duchowe, które polega na leczeniu poprzez oddziaływanie energii na poszczególne prany, różniące się od siebie kolorami (prana – energia pochodząca z kosmosu). Wyróżnia się: tradycyjne uzdrawianie energią (bezpośrednie), a także uzdrawianie na odległość. Bioenergoterapia na odległość to prosta forma pomocy duchowej: bioenergoterapeuta, wykorzystując energię kwantową, nawiązuje kontakt energetyczny z osobą uzdrawianą. Praniczne uzdrawianie ma na celu poprawę wewnętrznej aury człowieka.

uzdrowiciel warszawa

Bioenergoterapeuta

Kurs rozpoczyna się od nauki bezpiecznego posługiwania się energią praniczną. Na kursie uczymy się pobierania z zewnątrz oraz wyczuwania energii pranicznej, oczyszczania i naprawy aury energią, a także energetyzowania 11 czakr głównych oraz niektórych mniejszych czakr, a także uzdrawiania na odległość, badanie wielkości aury i szerokości sznura duchowego, którego szerokość świadczy o naszej duchowości oraz o potencjale uzdrowicielskim. Dowiemy się również czym jest samouzdrawianie praniczne.

Drugi kurs jest kontynuacją pierwszego, na którym poznajemy właściwości i nabywamy umiejętności posługiwania się w uzdrawianiu kolorowymi pranami, które w znakomity sposób przyspieszają powrót do zdrowia, a także uczymy się technik, dzięki którym oczyszczanie czakr przebiega w sposób szybki oraz skuteczny.

Trzeci kurs to psychoterapia praniczna, na której uczymy się uzdrawiania chorób o podłożu emocjonalnym oraz chorych psychicznie za pomocą energii pranicznej.

Czwarty kurs to praniczne uzdrawianie kryształami górskimi, na którym poznajemy właściwości i możliwości kryształów górskich różnego typu i przeznaczenia ze szczególnym naciskiem na wiedzę i umiejętności posługiwania się kryształami górskimi laserowymi specjalnie szlifowanymi do uzdrawiania pranicznego.

oczyszczanie czakr

Oczyszczanie Czakr

Każdy kurs kończy się osobnym dyplomem. Nie ma możliwości rozdzielania kursów, gdyż tylko ukończenie wszystkich gwarantuje pełen profesjonalizm i bardzo wysoki poziom wiedzy praktycznej.

Bioenergoterapeuta posługujący się swobodnie przy uzdrawianiu kryształami górskimi laserowymi reprezentuje bardzo wysoki światowy 6 poziom uzdrawiania. Dla porównania mistrz Reiki, akupunkturzysta, bioterapeuta to maksymalnie 3 stopień.

0
Godzin Bardzo Intensywnego Kursu
0
Podkursy
0
Dyplomy (każdy kurs kończy się osobnym dyplomem)

© 2021 Mirosław Czerenda -  Tradycyjne Uzdrawianie Energią | Bioenergoterapia na odległość | Bioenergoterapeuta Warszawa. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: www.studiozawada.pl

Belarusian Belarusian Bulgarian Bulgarian Czech Czech Danish Danish Dutch Dutch English English Esperanto Esperanto French French German German Greek Greek Italian Italian Latin Latin Norwegian Norwegian Polish Polish Portuguese Portuguese Russian Russian Scottish Gaelic Scottish Gaelic Slovenian Slovenian Spanish Spanish Swedish Swedish Ukrainian Ukrainian